Kosár
Cart 0
Sukoró, 2024. július 10-14.

Lineup

Fesztiválszak Nagyszínpad
20:00 - 21:15

T. Danny

21:45 - 23:00

BSW

23:30 - 00:45

VALMAR

20:00 - 21:15

TBA

21:45 - 23:00

TBA

23:30 - 00:45

Krúbi

20:00 - 21:15

Follow the Flow

21:45 - 23:00

ByeAlex és a Slepp

23:30 - 00:45

Majka

20:00 - 21:15

Dzsúdló

21:45 - 23:00

TBA

23:30 - 00:45

Azahriah

Zeneversum Nagyszínpad
18:30 - 19:30

Blahalouisiana

20:00 - 21:00

Csaknekedkislány

21:30 - 22:30

Elefánt

23:00 - 24:00

TBA

00:00 - 03:30

Metzker & Friends
Koósz Milán 00:00-00:45
Lmen Prala 00:45-01:15
KKEVIN 01:15-01:45
Metzker Viktória 01:45-02:30
Pumped Gabo 02:30-03:00

18:30 - 21:00

OTL presents:
Gyuris, Grasa,
Akc Misi, Filo

21:30 - 22:30

TBA

23:00 - 24:00

Manuel

00:00 - 01:30

Horváth Tamás

02:00 - 03:00

Parno Graszt

18:30 - 19:30

Aurevoir

20:00 - 21:00

Ivan and the Parazol

21:30 - 22:30

Punnany Massif

23:00 - 24:00

Honeybeast

00:00 - 01:30

Bruno X Spacc

02:00 - 03:00

Lil Frakk

18:30 - 19:30

4S Street

20:00 - 21:00

Margaret Island

21:30 - 22:30

30Y

23:00 - 24:00

TBA

00:00 - 01:30

Irie Maffia

02:00 - 03:00

Bohemian Betyars

Koncert Aréna
20:00 - 21:00

Kristoaf

21:30 - 22:30

Paddy and the Rats

23:00 - 00:00

Esti Kornél

00:30 - 01:30

Hundred Sins

01:30 - 02:30

Lotfi Begi

02:30 - 03:30

Willcox

03:30 - 05:00

Aftermasterz

20:00 - 21:00

Konyha

21:30 - 22:30

Mehringer

23:00 - 00:00

Hiperkarma

00:30 - 01:30

Brains

01:30 - 02:30

Regán Lili

02:30 - 03:30

Jauri

03:30 - 05:00

Koósz Milán

20:00 - 21:00

Fran Palermo

21:30 - 22:30

Pál utcai fiúk

23:00 - 00:00

Kiscsillag

00:30 - 01:30

Analog Balaton

01:30 - 05:00

Next Level Takeover (KeyOne, NoService, Gemcamp, Ninah)

20:00 - 21:00

TBA

21:30 - 22:30

Fish!

23:00 - 00:00

AWS

00:30 - 01:30

Mirror Glimpse

01:30 - 02:30

Yamina

02:30 - 03:30

Andro

03:30 - 05:00

Lil Frakk X Doór dj set

HÖOK Aréna
20:00-22:00

Danny Better

22:00-22:30

Sisi

22:30-23:00

Co Lee

23:00-23:30

Shygys

23:30-01:00

DR BRS

01:00-05:00

Bailando

20:00-22:00

Chris M

22:00-22:30

Dé:Nash

22:30-23:00

Cory / Happy Gang

23:00-23:30

Kis Grófo

23:30-01:00

Náksi

01:00-05:00

Pixa házibuli

20:00-22:00

BódigP. 20:00-21:00
MRKK 21:00-22:00

22:00-22:30

Nemazalány X Sofi

22:30-23:00

AK26

23:00-23:30

Ámokfutók

23:30-01:00

Kefír / V-tech
(23:35-00:15)
Csordás Tibi /Fiesta
(00:20-01:00)

01:00-05:00

Szeresd a Trashem

20:00-22:00

Rusty

22:00-22:30

Rico X Miss Mood

22:30-23:00

Animal Cannibals

23:00-23:30

Kozmix

23:30-01:00

Dévényi Tibi bácsi

01:00-05:00

Necc Party

Fesztiválszak Nagyszínpad

Szerda (07.10.)
Csütörtök (07.11.)
Péntek (07.12.)
Szombat (07.13.)
20:00 - 21:15

T. Danny

21:45 - 23:00

BSW

23:30 - 00:45

VALMAR

20:00 - 21:15

TBA

21:45 - 23:00

TBA

23:30 - 00:45

Krúbi

20:00 - 21:15

Follow the Flow

21:45 - 23:00

ByeAlex és a Slepp

23:30 - 00:45

Majka

20:00 - 21:15

Dzsúdló

21:45 - 23:00

TBA

23:30 - 00:45

Azahriah

Zeneversum Nagyszínpad

Szerda (07.10.)
Csütörtök (07.11.)
Péntek (07.12.)
Szombat (07.13.)
18:30 - 19:30

Blahalouisiana

20:00 - 21:00

Csaknekedkislány

21:30 - 22:30

Elefánt

23:00 - 24:00

TBA

00:00 - 03:30

Metzker & Friends
Koósz Milán 00:00-00:45
Lmen Prala 00:45-01:15
KKEVIN 01:15-01:45
Metzker Viktória 01:45-02:30
Pumped Gabo 02:30-03:00

18:30 - 21:00

OTL presents:
Gyuris, Grasa,
Akc Misi, Filo

21:30 - 22:30

TBA

23:00 - 24:00

Manuel

00:00 - 01:30

Horváth Tamás

02:00 - 03:00

Parno Graszt

18:30 - 19:30

Aurevoir

20:00 - 21:00

Ivan and the Parazol

21:30 - 22:30

Punnany Massif

23:00 - 24:00

Honeybeast

00:00 - 01:30

Bruno X Spacc

02:00 - 03:00

Lil Frakk

18:30 - 19:30

4S Street

20:00 - 21:00

Margaret Island

21:30 - 22:30

30Y

23:00 - 24:00

TBA

00:00 - 01:30

Irie Maffia

02:00 - 03:00

Bohemian Betyars

Koncert Aréna

Szerda (07.10.)
Csütörtök (07.11.)
Péntek (07.12.)
Szombat (07.13.)
20:00 - 21:00

Kristoaf

21:30 - 22:30

Paddy and the Rats

23:00 - 00:00

Esti Kornél

00:30 - 01:30

Hundred Sins

01:30 - 02:30

Lotfi Begi

02:30 - 03:30

Willcox

03:30 - 05:00

Aftermasterz

20:00 - 21:00

Konyha

21:30 - 22:30

Mehringer

23:00 - 00:00

Hiperkarma

00:30 - 01:30

Brains

01:30 - 02:30

Regán Lili

02:30 - 03:30

Jauri

03:30 - 05:00

Koósz Milán

20:00 - 21:00

Fran Palermo

21:30 - 22:30

Pál utcai fiúk

23:00 - 00:00

Kiscsillag

00:30 - 01:30

Analog Balaton

01:30 - 05:00

Next Level Takeover (KeyOne, NoService, Gemcamp, Ninah)

20:00 - 21:00

TBA

21:30 - 22:30

Fish!

23:00 - 00:00

AWS

00:30 - 01:30

Mirror Glimpse

01:30 - 02:30

Yamina

02:30 - 03:30

Andro

03:30 - 05:00

Lil Frakk X Doór dj set

HÖOK Aréna

Szerda (07.10.)
Csütörtök (07.11.)
Péntek (07.12.)
Szombat (07.13.)
20:00-22:00

Danny Better

22:00-22:30

Sisi

22:30-23:00

Co Lee

23:00-23:30

Shygys

23:30-01:00

DR BRS

01:00-05:00

Bailando

20:00-22:00

Chris M

22:00-22:30

Dé:Nash

22:30-23:00

Cory / Happy Gang

23:00-23:30

Kis Grófo

23:30-01:00

Náksi

01:00-05:00

Pixa házibuli

20:00-22:00

BódigP. 20:00-21:00
MRKK 21:00-22:00

22:00-22:30

Nemazalány X Sofi

22:30-23:00

AK26

23:00-23:30

Ámokfutók

23:30-01:00

Kefír / V-tech
(23:35-00:15)
Csordás Tibi /Fiesta
(00:20-01:00)

01:00-05:00

Szeresd a Trashem

20:00-22:00

Rusty

22:00-22:30

Rico X Miss Mood

22:30-23:00

Animal Cannibals

23:00-23:30

Kozmix

23:30-01:00

Dévényi Tibi bácsi

01:00-05:00

Necc Party

Vedd meg a jegyed!